درباره ما

با توجه به روند رو به رشد بازار ارزهای دیجیتال طی سالهای اخیر و اقبال عمومی از این نوع  معاملات و پیدا شدن بازار‌های سرمایه گذاری و معامله گری در این حوزه ، این مجموعه ضمن مطالعه ظرفیت ها و نیاز های بازار سعی‌ خود را به جهت ایجاد تمایز و پر کردن بخشهایی از نیاز بازار که به آن کمتر پاسخ داده شده است در قالب ایجاد درگاه معاملاتی امن نموده است .

 از همان ابتدا با دغدغه مسوولیت قانونی‌ و حقوقی معرفی‌ محصولی این چنینی زمان زیادی را صرف بررسی امکان اخذ مجوز‌های قانونی‌ مربوطه و رایزنی با مراجع قانونی ذی صلاح در قالب قوانین جاری نموده ولی با توجه به عدم شفافیت قانونی‌ در ارتباط با فعالان این حوزه توسط شورای عالی سیاست گزاری فضای مجازی ، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و یا سایر نهاد های قانون گذار ، تا امروز به نتیجه قطعی نرسیده است. لذا این شرکت علی رغم ادامه تلاشهای حقوقی جهت اخذ مجوزهای مربوطه ، حفظ اسرار مشتریان، رعایت اصل امانتداری و اصول معامله گری منصفانه و رعایت اصل مشتری مداری را در دستور کار خود داشته  و با رعایت همه جوانب امنیتی برای کاربران اقدام به طراحی و بهره برداری از این درگاه اینترنتی نموده است.

با توجه به ماهیت معاملات در این حوزه به جهت ایجاد بستری ایمن ، تیم کوین پرداز متشکل از گروهی از برنامه نویسان و کارشناسان امنیت شبکه و متخصصان حوزه رمز ارزها همواره با هدف به روز رسانی مسائل امنیتی تمام توان خود را صرف نموده تا بر بستری ایمن امکان فعالیت در این زمینه را برای کاربران فراهم نماید.

 از طرفی‌ مطابق با بخشنامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با نحوه خرید و فروش رمز ارز ها و مطابق با قوانین پول شویی و جلوگیری از امکان سو استفاده از این محصول ، با حساسیت بالایی نسبت به احراز هویت کاربران خود ، کلیه‌ اقدامات لازم را قبل از شروع معامله و فعال سازی حساب کاربری مشتریان خود انجام می دهد .

بی‌شک به مرور و متناسب با نیازهای جدید کاربران ، توسعه و بهینه سازی پروژه کوین پرداز با نگاه آینده نگر در دستور کارمان قرارخواهد داشت.