راهنمای استفاده

برای ثبت هر سفارش در بخش خرید و یا فروش در وبسایت کوین پرداز لازم است تا مراحل زیر توسط کلیه‌ کاربران انجام شود :

 

۱-لازم است تا ضمن مطالعه‌ قوانین و مقررات سایت ، از چگونگی استفاده از خدمات کوین پرداز مطلع شوید. 

۲-در صورتی‌ که با قوانین سایت موافق هستید ، با وارد کردن اطلاعات خود در بخش ایجاد حساب ، نسبت به تکمیل اطلاعات فردی ، بانکی خود اقدام نمائید. 

۲- ضمن تکمیل تعهد نامه و آپلود آن در سایت ، همراه با سایر مدارک مورد نیاز، ثبت نام خود را نهایی نموده و منتظر تائید و احراز هویت خود توسط سایت بمانید. 

۳- پس از تکمیل مراحل قبلی‌ ، به محض امکان استفاده از خدمات سایت ، از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و از آن به بعد میتواتید با توجه به شرایط و قوانین سایت ، نسبت به خرید و یا فروش در سایت اقدام نمائید .  

۴- از آنجا که هر گونه تغییر در شرایط استفاده از خدمات در بخش قوانین و مقررات به روز رسانی میشود، به  جهت جلوگیری از بروز هرگونه اشتباه ، لازم است تا قبل از هربار استفاده از خدمات کوین پرداز ، ضمن مرور بخش قوانین و مقررات از هرگونه تغییر احتمالی‌ در این بخش اطلاع داشته باشید.

 


چرا بایستی اطلاعات شخصی‌ خود را در سایت وارد کنم ؟ 

مطابق با بخشنامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مورخ بهمن ۱۳۹۷ ، به جهت مبارزه با پول شویی کلیه خرید و فروش‌های ارزهای دیجیتال ، بایستی پس از احراز هویت کاربران و انطباق اطلاعات ایشان با مدرک هویتی صورت گیرد.

 

اطلاعات من در کجا نگه داری میشود و چه کسانی‌ به آن دسترسی‌ خواهند داشت ؟

اطلاعات شما مطابق با اصول امانت داری به هیچ ترتیبی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت و با حفظ اصول امنیتی در سرورهای ما نگه داری خواهد شد.