خدمات ما

خدمات ما در دو حوزه خرید و فروش ارزهای رمز نگاری شده یا همان ارزهای دیجیتال قابل دسته بندی می‌باشد:

خرید انواع ارزهای رمز نگاری شده از کوین پرداز

فروش انواع ارزهای رمز نگاری شده به کوین پرداز


ثبت سفارش خرید فوری

در این قسمت شما قادر خواهید بود تا پس از ورود به حساب کاربری خود ،ضمن اطلاع از قیمت لحظه ای ارز مورد نظر و همچنین مشاهده و بررسی روند تغییرات قیمتی‌ در بازار جهانی‌ نسبت به ثبت سفارش به منظور خرید یک رمز ارز اقدام نمائید. برای نهائی شدن خرید، تنها لازم است تا معادل ریالی مبلغ  ارز انتخابی خود را متناسب با قیمت جهانی آن از طریق درگاه واسط به حساب "کوین پرداز " منتقل نمائید. پس از اعلام وصول مبلغ مورد نظر، ارز مورد نظر را با توجه به قیمت توافقی حداکثر ظرف مدت زمان ۲ ساعت در کیف پول خود دریافت خواهید کرد.

آیا امکان دارد پس از واریز مبلغ ارز مورد نظر آن ارز به آدرس کیف پول شما منتقل نشود؟

از آنجایی که سرعت شبکه بلاک  چین در مقاطع مختلف متفاوت خواهد بود ، احتمال تاخیر در انتقال ارز در آن وجود خواهد داشت. در مواردی که تاخیر بیش از چند ساعت باشد بهتر است تا آدرس کیف پول ارائه شده برای این انتقال رو مجددا بررسی‌ نمائید.  از آن جایی که "کوین پرداز " امکان بررسی‌ مالکیت آدرس کیف پول وارد شده از طرف شما و تایید صحت مالکیت آن به نام شما را ندارد ، هرگونه خطا در وارد کردن اطلاعات آن باعث انتقال ارز به حساب دیگری خواهد شد.در صورت بروز موارد این چنینی با کارشناسان ما تماس بگیرید و از صحت انتقال از سمت کوین پرداز مطلع شوید. 

تذکر مهم : از ارائه هر گونه اطلاعات محرمانه به غیر از آدرس کیف پول خود جدا خودداری فرمائید.

ثبت سفارش خرید آتی(به زودی)

قابلیت متفاوت این سامانه به شما این امکان را می دهد تا در صورت تمایل ، سفارش خرید خود را برای قیمتی‌ متفاوت از قیمت فعلی ارز و به صورت مدت دار به ثبت برسانید.برای این منظور کافیست تا ضمن شارژ کیف پول خود در "کوین پرداز "  شارژ نمایید. در صورتی که ظرف مدت زمان مورد نظر شما قیمت ارز برابر با قیمت اعلامی از سمت شما برسد ، خرید برای شما انجام شده و ضمن کسر مبلغ معامله از کیف پول شما، ارز مورد نظر به آدرس کیف پول تان منتقل خواهد شد. در صورتی که خرید شما به هر دلیلی انجام نگردد ، مبلغ معامله در کیف پول شما باقی مانده و بنا به درخواست شما به حساب بانکی تان عودت خوهد شد.


ثبت سفارش فروش فوری

در این قسمت شما قادر خواهید بود تا پس از ورود به حساب کاربری خود ،ضمن اطلاع از قیمت لحظه ای ارز خود ، به ثبت سفارش به منظور فروش هر میزان از یک رمز ارز اقدام نمائید. برای نهائی شدن خرید ارز شما توسط کوین پرداز ، لازم است تا میزان ارز درخواستی خود برای فروش را از طریق کیف پولهای خود خارج و در اختیار کوین پرداز قرار دهید . پس از بررسی و تایید ارز ارائه شده متناسب با میزان اعلام شده توسط کوین پرداز، مبلغ ارز متناسب با قیمت توافقی در زمان ثبت سفارش ،حداکثر ظرف مدت زمان ۲۴ ساعت به صورت پایا به یکی از حساب های  بانکی معرفی شده به انتخاب خودتان واریز خواهد شد. 

در صورت تمایل می توانید تا مبلغ ریالی حاصل از فروش هر ارز را در کیف پول خود در حساب کاربری تان در کوین پرداز به منظور استفاده در خرید های آتی نگه دارید.

ثبت سفارش فروش آتی(به زودی)

قابلیت متفاوت این سامانه به شما این امکان را می دهد تا در صورت تمایل ، سفارش فروش خود را برای قیمتی‌ متفاوت از قیمت فعلی ارز و به صورت مدت دار به ثبت برسانید.برای این منظور کافیست تا ارز مورد نظر را به صورت امانت در اختیار کوین پرداز قرار داده و ضمن مشخص کردن مدت زمان اعتبار این درخواست اقدام نمائید. در صورتی که ظرف مدت زمان مورد نظر شما قیمت ارز برابر با قیمت اعلامی از سمت شما برسد ، ارز شما توسط کوین پرداز خریداری شده و مبلغ معامله در کیف پول شما نمایش داده می شود. در صورت تمایل می توانید تا مبلغ ریالی حاصل از فروش هر ارز را در کیف پول خود در حساب کاربری تان در کوین پرداز به منظور استفاده در خرید های آتی نگه دارید و یا حداکثر ظرف مدت زمان ۲۴ ساعت به صورت پایا  آن را در یکی از حساب های  بانکی معرفی شده به انتخاب  خود منتقل نمایید. با پایان اعتبار مدت پیشنهاد فروش شما و به فروش نرفتن آن ، ضمن اطلاع رسانی به شما ارزتان به آدرس کیف پولی که به همین منظور در اختیار کوین پرداز قرار داده اید ، منتقل خواهد شد .


آیا داشتن کیف پول دیجیتال برای ثبت سفارش فروش لازم است؟

در واقع شما برای نگهداری هرگونه ارز رمز لازم است تا کیف پول متناسب با آن را به منظور نگهداری آن داشته باشید. علی رغم اینکه برای ثبت فروش فوری یک رمز ارز در " کوین پرداز " نیازی به ثبت آدرس کیف پول خود نخواهید داشت ، اما منطقی‌ خواهد بود تا برای مشخص کردن میزان ارز مورد نظر خود برای فروش و در اختیار گذاشتن آن برای بررسی به سایت ، از طریق کیف پول اقدام نمائید.در این بخش با توجه به اینکه اطلاعات حسابهای بانکی شما  در حساب کاربری تان موجود است ، نیازی به ثبت آدرس کیف پول منبع ارز نبوده و فرض بر این خواهد بود که ارز فروخته شده از کیف پولی با مالکیت خودتان برداشت شده است.

این در حالی است که جهت استفاده از امکان فروش آتی ، لازم است تا ادرس یک کیف پول را در زمان ثبت سفارش در اختیار کوین پرداز به منظور انتقال ارز در صورت به فروش نرسیدن آن قرار دهید.