قوانین و مقررات

 استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش بی قیدو شرط کلی‌ شرایط و قوانین مندرج در این قسمت بوده و لازم است تا قبل از شروع به استفاده و یا انجام هر گونه معامله نسبت به مطالعه‌ دقیق موارد زیر اقدام گردد. شروع استفاده از خدمات این وبسایت به منزله پذیرش آن ها تلقی می گردد.بدیهی است این مجموعه امکان اعمال هر گونه تغییرات را در گذر زمان داشته و لازم است تا کاربر به طور منظم نسبت به بار خوانی آن اقدام و در صورت عدم تمایل به پذیرش آن نسبت به توقف فعالیت در سایت و یا نسبت به غیر فعال کردن حساب کاربری خود اقدام نماید.

 


۱- این سایت تابع موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و در صورت وضع هر گونه قانون جدید در نحوه معاملات فعلی متعاقبا ضمن اطلاع رسانی موضوع به طور عمومی در سایت، در معاملات جاری لحاظ خواهد شد.


۲- بر اساس بخشنامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مورخ بهمن ماه ۹۷ ، ارائه کلیه‌ خدمات در این سایت منوط به احراز هویت کاربران می‌باشد. مسئولیت صیانت از مدارک و اطلاعات شناسایی کاربران در این سایت به عهده گردانندگان آن بوده و متذکر و متعهد خواهیم بود که این اطلاعات مطلقا محرمانه بوده و به هیچ عنوان در اختیار شخص ثالثی(به جز مراجع رسمی قضایی کشور و پیرو دستور رسمی ایشان) قرار داده نخواهد شد.


۳- این مجموعه کلیه‌ اقدامات لازم جهت احراز هویت کاربران و انطباق مدارک ارسالی‌ انجام خواهد داد  و در صورتی که ظن مخدوش بودن مدارک و یا دستکاری در آنها وجود داشته باشد ضمن اطلاع به کاربر از پذیرش و یا فعال نمودن حساب کاربری ایشان تا تعیین تکلیف آتی معذور خواهد بود. در موارد این چنینی کاربرحق شکایتی بابت عدم امکان ارائه خدمات را نخواهد داشت. 


۴- با توجه به اینکه کلیه‌ کاربران پس از احراز هویت تنها مجاز به خرید و فروش از حساب کاربری شخصی خود و تنها برای شخص خودشان هستند، کلیه مسئولیت حقوقی‌ و پذیرش ریسک معاملات به عهده کاربر بوده و در صورت بروز هرگونه تخلف اقتصادی و یا معاملات با ماهیت پول شویی حساب کاربری پاسخگو می باشد . بدیهی‌ است حساب کاربری متعلق به شما و کلیه فعالیتهای صورت گرفته در آن با علم و آگهی شما منظور خواهد شد. پس موکدا از در اختیار گذاشتن حساب خود به دیگران خودداری نمایید .در صورت ظن به هویت معامله گر ، ادامه امکان ارائه خدمات توسط سایت قطع شده و حساب کاربری مسدود خواهد شد. 


۵- به منظور حفظ حقوق کاربران و فراهم آوردن بستری امن ، از هرگونه فعالیت و وصول مطالبات در ارتباط با شرکت های هرمی ، سایت های قمار و شرط بندی جلوگیری ، حساب کاربری مسدود و مراتب ضمن اطلاع به کاربر ، به مراجع قضایی ارجاع خواهد شد. در صورتی که ضرر و زیانی از بابت سو کاربری و هرگونه فعالیت غیر قانونی متوجه سایت گردد ، مسولیت جبران آن با کاربر منخلف خواهد بود.


۶- مشابه با سایر‌ بازار‌های مالی و سرمایه گزاری ، قبول ریسک هرگونه معامله ، در صورت بروز ضرر و زیان به عهده کاربر خواهد بود . 


۷-در صورت بروز هرگونه ضرر و و زیان مالی به کاربران که منشا آن به تایید کارشناسان این حوزه از طرف سایت باشد ، مسئولیت جبران آن متناسبا با گردانندگان این سایت خواهد بود . در صورت بروز ضرر های احتمالی بر اثر مشکلات شبکه ای که منجر به کندی و یا قطع شبکه سراسری اینترنت گردد ، مسئولیتی متوجه این مجموعه نخواهد بود .


۸- لازم است تا پس از بررسی‌ و آشنایی کامل با این بازار نسبت به ورود به آن اقدام نمایید ، چرا که کلیه‌ معاملات غیر قابل بازگشت  بوده و این سایت مسئولیتی را در قبال بروز هرگونه ضرر و زیان مالی نمی پذیرد. 


۹- لازم است تا نهایت دقت در وارد کردن آدرس کیف پول های خود در زمان خرید و یا فروش آتی به کار گرفته شود. بدیهی است در صورت وارد کردن اطلاعات کیف پولهایی که متعلق به شما نباشد و یا کیف پول سایر افراد ، امکان برگشت نقل و انتقالات انجام شده وجود نخواهد داشت و این مجموعه مسئولیتی از این بابت نمی پذیرد. به علاوه مسئولیت صیانت از کیف پول های دیجیتال هر کاربر به عهده ایشان بوده و این مجموعه در هیچ یک از فعالیت های کاربر از جزئیات دسترسی به آن ( از جمله گذر واژه و کلمات تصادفی) اطلاع نداشته و تقاضایی برای دریافت آن نیز نخواهد داشت.


۱۰-معالات آتی به جهت رفاه بیشتر کاربران در این سایت آورده شده است . لازم است با احتیاط و با قبول ریسک پذیرش معاملات در این بخش وارد شوید. نرخ توافقی شما ملاک معاملات خواهد بود و روند بازار گاها باعث کسب سود بیشتر و یا بروز خسارت میشود. مسئولیت معالات و انتخاب خرید و یا فروش مستقیما به عهده کاربر بوده و وبسایت مسئولیت و یا امکان هیچ گونه دخل و تصرفی را در آن نخواهد داشت.


۱۱- از آنجا که مبنای محاسبات نرخ خرید و فروش متاثر از روند تغیرات نرخ جهانی می‌باشد ، در صورتی که پس از سپری شدن زمان نمایش داده شده اطلاعات مربوط به ارز وارد نشده و یا مبلغ آن از طریقه درگاه واسط پرداخت نگردد، ثبت سفارش به صورت خودکار باطل شده و انجام سفارش مستلزم ثبت مجدد آن و با قیمت جدید خواهد بود . وبسایت مسئولیتی از بابت تحمل هرگونه ضرر احتمالی در ثبت دوباره سفارش را نخواهد داشت. 


۱۲- هرگونه درخواستی مبنی بر واریز وجه نقدی،علاوه بر آنچه در زمان معامله و از طریق درگاه پرداخت به اطلاع شما می‌رسد از سمت تیم کوین پرداز بلا اعتبار بوده و کارشناسان ما در هیچ مرحله‌ای چنین درخواستی را در ارتباط با هیچ سفارشی نخواهند داشت. 


۱۳-در هیچ یک از سفارشات و به هیچ ترتیبی اطلاعات محرمانه کیف پول شما از جمله گذرواژه ، کلمات بازیابی و یا کلید خصوصی توسط ما خواسته نخواهد شد . به جهت جلوگیری از هر گونه سو استفاده و یا کلاهبردری به نامه کوین پرداز ، در صورت دریافت تماس تلفنی، ایمیل و یا تیکت  در این ارتباط از در اختیار گذاشتن اطلاعات خودداری نموده و مراتب را فورا با مدیریت این سایت مطرح تا از طریق پلیس فتا پیگیری شود .